Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Nasze siatkarki jutro wylatują do Azerbejdżanu

Nasze siatkarki jutro wylatują do Azerbejdżanu

Polskie siatkarki przebywające na zgrupowaniu w Warszawie w niedzielę wylatują do Baku skąd udadzą się do Quby na turnieju eliminacyjny World Grand Prix 2006. Skład kadry uległ zmianie. Jak już wcześniej było wiadomo do reprezentacji powróciły Magdalena Śliwa, Dorota Świeniewicz i Małgorzata Glinka.

Polskie siatkarki przebywające na zgrupowaniu w Warszawie w niedzielę wylatują do Baku skąd udadzą się do Quby na turnieju eliminacyjny World Grand Prix 2006.

Skład kadry uległ zmianie. Jak już wcześniej było wiadomo do reprezentacji powróciły Magdalena Śliwa, Dorota Świeniewicz i Małgorzata Glinka. W składzie zabraknie Agaty Mróz, która ma problemy zdrowotne, zamiast niej w barwach narodowych ujrzymy młodą utalentowaną libero – Martę Siwkę.Katarzyna Skowrońska, wyrastająca na liderkę reprezentacji, w Azerbejdżanie zagra najprawdopodobniej jako środkowa, mimo że ostatnie mecze rozgrywała na ataku. Wszystko zależy od koncepcji trenera Niemczyka, ale brak Agaty Mróz w kadrze oznacza, osłabienie naszego środka, więc Kasia wróci na swoją nominalną pozycję.

Nasze zawodniczki rozpoczną turniej od meczu z Rosją (wtorek), a następnie zagrają z Rumunią (środa) i Holandią (czwartek).[pre]Skład kadry:

Rozgrywające:

Izabela Bełcik, Magdalena Śliwa

Skrzydłowe:

Aleksandra Przybysz, Małgorzata Glinka,

Dorota Świeniewicz, Joanna Mirek, Milena Rosner

Środkowe:

Katarzyna Skowrońska, Sylwia Pycia, Maria Liktoras

Libero:

Marta Siwka, Mariola Barbachowska-Zenik[/pre]

źródło: nieokreślone

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-07-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved