Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Politechnika z Rybakiem rozpoczyna przygotowania

Politechnika z Rybakiem rozpoczyna przygotowania

Radosław Rybak podpisał trzyletni kontrakt z AZS-em Politechniką Warszawską. 32-letni zawodnik ma zapełnić „lukę” w ataku zespołu ze stolicy po odejściu Krzysztofa Niedzieli. Mimo, że skład Politechniki nie jest jeszcze skompletowany, ustalono plan przygotowań warszawskich siatkarzy do nowego sezonu.

Radosław Rybak podpisał trzyletni kontrakt z AZS-em Politechniką Warszawską. 32-letni zawodnik ma zapełnić „lukę” w ataku zespołu ze stolicy po odejściu Krzysztofa Niedzieli. Kibice z Warszawy cieszą się, że ich ukochany klub będzie miał w swoim składzie olimpijczyka z Aten z 2004 roku. Rybak występował ostatnio w KS Jastrzębski Węgiel, a przedtem przez trzy lata reprezentował barwy Morza Szczecin.

Mimo, że skład Politechniki nie jest jeszcze skompletowany, ustalono plan przygotowań warszawskich siatkarzy do nowego sezonu.1 sierpnia – rozpoczęcie treningów, zgrupowanie w Warszawie

17 – 27 sierpnia – obóz w Bielsku – Białej

28 sierpnia – 1 września – Akademickie Mistrzostwa Polski w Katowicach

9 – 10 września – turniej w Hajnówce

23 – 25 września – turniej w Częstochowie

7 – 9 października – turniej w Mławie organizowany przez PZU AZS Olsztyn.

Prawdopodobnie na początku października będzie miał miejsce także turniej w Bełchatowie, w którym udział weźmie drużyna ze stolicy. Planowany jest drugi obóz – jego termin zostanie niedługo ustalony.

źródło: nieokreślone

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-07-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved