Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Kazań: Liga Europejska finiszuje w najbliższy weekend

Kazań: Liga Europejska finiszuje w najbliższy weekend

Przed dwoma tygodniami zakończyły się rozgrywki grupowe Ligi Europejskiej. Walczyło w nich osiem drużyn podzielonych na dwie grupy (A, B). Z grupy A do Final Four awansowała Rosja i Finlandia a z grupy B - Turcja i Hiszpania. Te zespoły w sobotę i niedzielę, w Kazaniu, będą grały o zwycięstwo w tegorocznej edycji LE.

Przed dwoma tygodniami zakończyły się rozgrywki grupowe Ligi Europejskiej. Rywalizowało w nich osiem drużyn podzielonych na dwie grupy (A, B). Z grupy A do Final Four awansowała Rosja i Finlandia, pozostawiając w pokonanym polu Niemcy i Estonię. Z grupy B awansowały natomiast drużyny Turcji i Hiszpanii, dystansując Czechów i Słowaków.

Turniej finałowy tegorocznej edycji Ligi Europejskiej rozegrany zostanie w najbliższą sobotę i niedzielę w rosyjskim Kazaniu.Faworytem LE są Rosjanie, którzy wygrali w rozgrywkach grupowych jedenaście z dwunastu rozegranych spotkań. Pamiętamy także o tym, że ich forma ciągle rośnie, czego dowody dali podczas niedawnego, wygranego przez siebie, turnieju kwalifikacyjnego do przyszłorocznych MŚ, który odbył się w Rzeszowie.

Kazań – program Final Four Ligi Europejskiej 2005:

– sobota, 23 lipca:

15:30, Turcja — Finlandia

18:30, Rosja — Hiszpania

– niedziela, 24 lipca:

15:00, mecz o trzecie miejsce

17:30, finałowy mecz LE 2005

Godziny rozgrywania spotkań podano według czasu lokalnego.

źródło: nieokreślone

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-07-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved