Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Częstochowianka wraca do II ligi

Częstochowianka wraca do II ligi

Siatkarki Czestochowianki, które w minionym sezonie po dwuletniej przerwie wróciły do grona drugoligowców treningi wznowią na początku sierpnia. W kadrze zespołu nie doszło do większych zmian. W połowie sierpnia drużyna wyjeżdża na obóz kondycyjny do Czech.

Przystąpimy do gry praktycznie w takim samym składzie, w jakim występowaliśmy w trzeciej lidze – mówi trener beniaminka II ligi Domeksu AZS AJD Częstochowianki Paweł Kapica.

Siatkarki Czestochowianki, które w minionym sezonie po dwuletniej przerwie wróciły do grona drugoligowców treningi wznowią na początku sierpnia. W kadrze zespołu nie doszło do większych zmian. Klub opuściła jedynie wypożyczona na sezon z BKS Bielsko-Biała Grażyna Żydek, a po dwuletnie przerwie ponownie na parkiecie najprawdopodobiej zobaczymy Agnieszkę Małolepszą.



Z Agnieszką cały czas prowadzone są rozmowy odnośnie jej powrotu do klubu – dodaje Paweł Kapica. – To doświadczona zawodniczka i jeżeli zdecyduje się u nas grać, na pewno będziemy z tego powodu bardzo zadowoleni. Oprócz niej będzie z nami trenować jeszcze jedna siatkarka z Zamościa, ale czy będzie miała w składzie – w tej chwili nie mogę tego powiedzieć.

W połowie sierpnia drużyna wyjeżdża na obóz kondycyjny do Czech. Po powrocie siatkarki trenować będą w Częstochowie. Liga rusza na początku października.

Paweł Kapica nie wie jeszcze, z jakimi zespołami przyjdzie mu się walczyć w rozgrywkach drugiej ligi. – Niektóre kluby nie mają ponoć środków, aby wystawić drużyny do rozgrywek ligowych. W każdej z grup ma być po osiem drużyn. Do której trafimy, czas pokaże.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-07-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved