Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Stal Mielec szuka wzmocnień za granicą

Stal Mielec szuka wzmocnień za granicą

Szefowie Stali Mielec postanowili wzmocnić kadrę zawodniczkami z zagranicy. W przyszłym tygodniu na testy przyjadą aż cztery siatkarki z obcymi paszportami. Będą wśród nich rozgrywająca, skrzydłowe i środkowa, czyli specjalistki od newralgicznych pozycji w drużynie trenera Jacka Wiśniewskiego.

Szefowie Stali Mielec postanowili wzmocnić kadrę zawodniczkami z zagranicy. W przyszłym tygodniu na testy przyjadą aż cztery siatkarki z obcymi paszportami.

Będą wśród nich rozgrywająca, skrzydłowe i środkowa, czyli specjalistki od newralgicznych, po odejściu kilku zawodniczek, pozycji w drużynie trenera Jacka Wiśniewskiego. Cała czwórka pojawi się w Mielcu 27 lipca.Do końca tego miesiąca powinny wyjaśnić inne ważne kwestie kadrowe, dotyczące reprezentantek Stali, w tym Katarzyny Wysockiej, którą kusi Nafta Gaz Piła (nieoficjalnie mówi się, że będzie ją prowadził Jerzy Matlak). Najpilniejsza do obsadzenia wydaje się pozycja rozgrywającej. Luiza Jarocka z Legionovii, która byłą kandydatką nr 1 do objęcia schedy po Ewie Cabajewskiej, wyjeżdża za granicę, choć była już po słowie z mieleckim klubem.

W poniedziałek mielczanki rozpoczynają przygotowania do nowego sezonu. Na pewno na zajęciach pojawią się dwie nowe juniorki. Szefostwo klubu nadal ma nadzieję, że na kontynuowanie kariery zdecydują się, mimo stanowczych zapowiedzi jej zakończenia, Anna Kicior i Elżbieta Kościelna. W sierpniu ze szczupłą jak na razie kadrą Stali ćwiczyć ma Anna Surowiec, która grała na zasadzie wypożyczenia w Siarce Tarnobrzeg.

źródło: Dziennik Nowiny

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-07-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved