Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Resovia rozpoczyna przygotowania do sezonu

Resovia rozpoczyna przygotowania do sezonu

W miniony piątek powrócili z urlopów siatkarze rzeszowskiej Resovii i w ten sam dzień przeprowadzili pierwszy trening, który zainaugurował cykl przygotowań do sezonu 2005/2006. Na pierwszym treningu trener Jan Such miał do dyspozycji ośmiu zawodników.

W miniony piątek powrócili z urlopów siatkarze rzeszowskiej Resovii i w ten sam dzień przeprowadzili pierwszy trening, który zainaugurował cykl przygotowań do sezonu 2005/2006. Na pierwszym treningu trener Jan Such miał do dyspozycji ośmiu zawodników. Pierwsza zajęcia odbyły się na siłowni, gdzie zawodnicy oprócz dawki ćwiczeń zapoznali się także z najbliższymi planami przygotowań do sezonu.

Na zajęciach zabrakło czterech zawodników, których nieobecność była usprawiedliwiona. Wśród nich byli dwaj nowi zawodnicy Resovii: Grzegorz Pilarz, który sobotę brał ślub oraz Wojciech Gradowski, który był świadkiem na wspomnianej uroczystości. Pozostała dwójka nieobecnych to Stanisław Pieczonka (podróż poślubna do Egiptu) oraz Tomasz Kamuda, który w najbliższych dniach ma powrócić z USA. Przez najbliższe kilkanaście dni rzeszowianie przygotowywać się będą do sezonu na własnych obiektach.Na 1 sierpnia zaplanowano wyjazd na dwutygodniowy obóz kondycyjny do Zakopanego. Po powrocie odbędzie się dalsza część przygotowań i pierwsze mecze sparingowe, między innymi na Słowacji. W połowie września rzeszowskich kibiców czeka nie lada gratka. Z okazji jubileuszu 100-lecia klubu w hali na Podpromiu zorganizowany zostanie turniej, w którym oprócz gospodarzy zagrają mistrz Polski – Skra Bełchatów oraz wicemistrz – PZU AZS Olsztyn. Turniejową stawkę uzupełnią siatkarze Mostostalu-Azotów Kędzierzyn Koźle.

źródło: super-nowosci.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-07-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved