Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Nowi siatkarze w AZS-ie Opole

Nowi siatkarze w AZS-ie Opole

W zawiązku z przyjęciami na studia w opolskim AZS-ie pojawiło się dwóch nowych siatkarzy: atakujący Mateusz Radojewski i rozgrywający Tomasz Lisicki. - Nie widziałem ich jeszcze na boisku, ale koledzy trenerzy bardzo ich chwalili - stwierdził trener AZS-u Zbigniew Rektor.


W zawiązku z przyjęciami na studia w opolskim AZS-ie pojawiło się dwóch nowych siatkarzy: atakujący Mateusz Radojewski i rozgrywający Tomasz Lisicki.

Są to zawodnicy o niezłych warunkach fizycznych. Nie widziałem ich jeszcze na boisku, ale koledzy trenerzy bardzo ich chwalili. Poza tym Radojewski ma I klasę sportową, a Lisicki dobrze wypadł na testach sprawnościowych – mówi o swoich nowych podopiecznych trener AZS Opole Zbigniew Rektor. Jeżeli chodzi o pierwszego z siatkarzy, to szkoleniowiec opiera się na opinii Dariusza Luksa, trenera beniaminka serii A – Jokera Piła. – Mateusz mieścił się w meczowej dwunastce i przy starszych chłopakach nabierał stosownego doświadczenia, natomiast Tomek wystawiał w ekipie z Rawy Mazowieckiej – komentuje Rektor. Podczas egzaminów na Wydział Wychowania Fizycznego Politechniki Opolskiej z dobrej strony pokazało się jeszcze kilku innych graczy. – Nie jest to żadna rewelacja, ale zwykli wysocy i ambitni chłopcy, a z takimi dobrze się pracuje – komentuje szkoleniowiec. Nie jest wykluczone, że któryś z nich znajdzie miejsce w opolskiej drużynie. Jeżeli tak się stanie, to pojadą z zespołem na obóz przygotowawczy, który rozpocznie się 13 sierpnia w Świnoujściu. – Cieszę się, że dojdzie on do skutku, bo w zeszłym roku niestety nie mieliśmy takiej możliwości – przypomina trener.W następnym sezonie jego zespół ma powalczyć o powrót do I ligi. – Na konkretne deklaracje jest o wiele za wcześnie. Nasz skład prawie się nie zmienił, a chłopcy nabrali w ciągu ostatniego sezonu doświadczenia. Powinniśmy więc być groźni dla wszystkich – kończy Rektor.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-07-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved