Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa świata w Polsacie

Mistrzostwa świata w Polsacie

Jak poinformował „Przegląd Sportowy” najbliższe mistrzostwa świata siatkarek i siatkarzy kibice będą mogli oglądać w Telewizji Polsat. Prawa do obu mistrzowskich imprez Polsat zakupił jeszcze przed rozpoczęciem turnieju kwalifikacyjnego w Rzeszowie.

Jak poinformował dzisiejszy „Przegląd Sportowy” najbliższe mistrzostwa świata siatkarek i siatkarzy kibice będą mogli oglądać w Telewizji Polsat. Prawa do obu mistrzowskich imprez Polsat zakupił jeszcze przed rozpoczęciem turnieju kwalifikacyjnego w Rzeszowie, czyli wtedy, gdy nie wiadomo było, czy polski zespół uzyska kwalifikację.

Informacja została upubliczniona dopiero w dniu wczorajszym. – Rozmowy podjęliśmy w listopadzie 2004 roku. Zaryzykowaliśmy i dzięki temu zapłaciliśmy mniej – opowiada Marian Kmita, szef sportu Telewizji Polsat. – Sumy nie ujawnię, ale za oba turnieje zapłaciliśmy o połowę mniej niż Telewizja Publiczna za mistrzostwa Europy kobiet i mężczyzn – dodaje.Wszystkie spotkania męskiej reprezentacji w siatkówce oraz półfinały i finał będzie można obejrzeć w ogólnodostępnym Polsacie, pozostałe pojedynki – w Polsacie Sport.

Podobnie sytuacja przedstawia się z naszą żeńską reprezentacją, która o awans będzie jeszcze walczyć na turnieju barażowym w Warnie. Jeżeli Polki wywalczą kwalifikację, to ich spotkania będzie można zobaczyć na ogólnodostępnym Polsacie, podobnie jak mecze półfinałowe i finał.

źródło: nieokreślone

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-07-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved