Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Krótkie urlopy polskich siatkarzy

Krótkie urlopy polskich siatkarzy

Po uzyskaniu awansu do przyszłorocznych mistrzostw świata w Japonii polscy siatkarze otrzymali krótkie urlopy. Spotkają się 27 lipca o 20.00 na zgrupowaniu w Spale. Jednak już od 12 do 14 sierpnia reprezentacja Polski zagra w Olsztynie w Memoriale Huberta Wagnera. W planie są również sparingi z Chińczykami.

Po uzyskaniu awansu do przyszłorocznych mistrzostw świata w Japonii polscy siatkarze otrzymali krótkie urlopy. Spotkają się 27 lipca o 20.00 na zgrupowaniu w Spale.

Spała będzie do mistrzostw Europy naszą bazą wypadową – powiedział drugi trener reprezentacji Alojzy Świderek. – Powołania otrzymają zawodnicy z piętnastoosobowej kadry, która była w Rzeszowie na eliminacjach mistrzostw świata oraz kilku innych m.in. przechodzący obecnie rehabilitację Paweł Papke i Michał Bąkiewicz.Od 12 do 14 sierpnia reprezentacja Polski zagra w Olsztynie w Memoriale Huberta Wagnera. W planie są również sparingi z Chińczykami.

Czasu na przygotowania do mistrzostw Europy mamy dużo – powiedział kierownik wyszkolenia w Polskim Związku Piłki Siatkowej Andrzej Warych. – Spokojnie będziemy mogli popracować nad techniką i taktyką indywidualną.

Mistrzostwa Europy zostaną rozegrane od 2 do 11 września w Rzymie i Belgradzie. Polacy zagrają w grupie I w stolicy Włoch razem z gospodarzami, Chorwacją, Rosją, Portugalią i Ukrainą.

W grupie II w Belgradzie wystąpią: Czechy, Grecja, Holandia, Hiszpania, Francja oraz Serbia i Czarnogóra.

Mecze decydujące o ostatecznej kolejności w mistrzostwach Europy rozegrane zostaną w Rzymie.

źródło: onet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-07-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved