Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Winiarski: Cel został zrealizowany

Winiarski: Cel został zrealizowany

- Wyznaczyliśmy sobie cel i został on zrealizowany - powiedział Michał Winiarski. - Jedziemy na mistrzostwa świata. Teraz po krótkim odpoczynku możemy zacząć przygotowywać się do wrześniowych mistrzostw Europy.

Polska pokonała w Rzeszowie Bułgarię 3:1 (25:16, 17:25, 25:22, 25:17) w meczu turnieju eliminacyjnego mistrzostw świata siatkarzy grupy L fazy trzeciej strefy europejskiej. Zwycięstwo to zapewniło reprezentacji Polski awans do finałowego turnieju.

Nie udało nam się utrzymać wysokiej formy jaką mieliśmy przed dwoma tygodniami – powiedział kapitan Bułgarii Płamen Konstantinow. – W naszej grze dominowała nerwowość. Teraz musimy myśleć o zajęciu trzeciego miejsca i awansie do barażu w Warnie.Bułgaria na pewno była silniejszym przeciwnikiem niż dzień wcześniej Estonia, ale i my zaprezentowaliśmy się lepiej – powiedział Wojciech Grzyb.

On i jego koledzy podkreślali, że sobotni mecz był ważny i być może najważniejszy w całym 2005 roku. – Zwycięstwo w nim otworzyło nam drzwi do światowej elity – dodał Wojciech Grzyb.

Wyznaczyliśmy sobie cel i został on zrealizowany – powiedział Michał Winiarski. – Jedziemy na mistrzostwa świata. Teraz po krótkim odpoczynku możemy zacząć przygotowywać się do wrześniowych mistrzostw Europy.

źródło: onet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-07-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved