Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Gratulacje PZPS dla drużyny

Gratulacje PZPS dla drużyny

W dniu 17 lipca w niedzielę Zarząd PZPS spotkał się z siatkarzami. Podczas tego spotkania drużyna przyjęła gratulacje od działaczy, którzy ustosunkowali się oficjalnie do zajścia podczas konferencji dzień wcześniej, po meczu Polska - Bułgaria.

W dniu 17 lipca w niedzielę Zarząd PZPS spotkał się z siatkarzami. Podczas tego spotkania drużyna przyjęła gratulacje od działaczy, którzy ustosunkowali się oficjalnie do zajścia podczas konferencji dzień wcześniej, po meczu Polska – Bułgaria.

[i]Oświadczenie PZPS

17 lipca 2005

W niedzielę, 17 lipca w południe, prezes PZPS Mirosław Przedpełski i wiceprezes ds. szkoleniowych Waldemar Wspaniały spotkali się z reprezentacją Polski mężczyzn, która w sobotę wywalczyła w Rzeszowie awans do finałów MŚ 2006.

Prezesi pogratulowali sukcesu drużynie oraz całemu sztabowi kadry i na ręce kapitana Piotra Gruszki przekazali odpowiednich rozmiarów butelkę szampana. Nie można go było niestety od razu wykorzystać do uczczenia awansu, gdyż reprezentację Polski czekał jeszcze ostatni mecz rzeszowskiego turnieju.

Następnie omówiono sytuację powstałą po wyjściu przez selekcjonera i kapitana drużyny z oficjalnej konferencji prasowej po meczu Polska – Bułgaria. Prezesi, w imieniu wszystkich członków Prezydium Zarządu PZPS obecnych w Rzeszowie, oświadczyli, że PZPS solidaryzuje się z decyzją siatkarzy kontestującą gazetę „Fakt”. Tekst i zdjęcia, które ukazały się na jej łamach po finałach Ligi Światowej w Belgradzie, obraziły nie tylko zawodników, ale także Polskę i całą polską siatkówkę, włącznie z jej generalnym sponsorem – Plus GSM, których godła i logo znajdują się przecież na strojach reprezentacji.

Jednocześnie władze PZPS serdecznie przepraszają wszystkich pozostałych przedstawicieli mediów za utrudnienia, jakie powstały w ich pracy w skutek zaistniałej sytuacji, i dziękują dziennikarzom za w przytłaczającej większości rzetelne, życzliwe traktowanie polskiej siatkówki.

W konferencji prasowej po meczu Polska – Rosja uczestniczyć będzie cała reprezentacja Polski wraz z trenerami.[/i]

źródło: nieokreślone

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-07-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved