Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Górnik Radlin: Nowy Zarząd – nowe plany na przyszłość

Górnik Radlin: Nowy Zarząd – nowe plany na przyszłość

Na pierwszym oficjalnym posiedzeniu nowo wybrany Zarząd Klubu zdecydował o konieczności zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Klubu na 16 sierpnia (godz. 18.00 - I termin, godz. 18.30 - II termin). Celem zebrania będzie przeprowadzenie zmian w statucie klubu.


Na pierwszym oficjalnym posiedzeniu nowo wybrany Zarząd Klubu zdecydował o konieczności zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Klubu na 16 sierpnia (godz. 18.00 – I termin, godz. 18.30 – II termin). Celem zebrania będzie przeprowadzenie zmian w statucie klubu.

Zarząd poinformuje również członków klubu o planach na sezon 2005/06. W związku z prawdopodobnym wydłużeniem się okresu remontu radlińskiego Domu Sportu, pierwsze spotkania nowego sezonu siatkarze rozegrają w Jastrzębiu-Szerokiej. Jak tylko remont zostanie ukończony klub przeprowadzi się do nowej siedziby w Domu Sportu, gdzie będą także rozgrywane mecze.Drużyna siatkarzy rozpocznie przygotowania do nowego sezonu z początkiem sierpnia, we wrześniu pojedzie na obóz. Trzon zespołu na najbliższy sezon jest już ukształtowany, ale o konkretnych nazwiskach nikt oficjalnie nie mówi przed podpisaniem przez zawodników kontraktów.

Obecnie trwają rozmowy z firmami zainteresowanymi wspieraniem klubu. Wszystko wskazuje, że Górnik nawiąże współpracę ze znaną łódzką firmą TICO, która ubiera min. Jastrzębski Węgiel, AZS Częstochowa i piłkarzy Odry Wodzisław.

źródło: gornikradlin.wb.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-07-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved