Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Sebastian Świderski: Możemy wygrać z każdym

Sebastian Świderski: Możemy wygrać z każdym

"Nie ujmując nic Estonii, to nie powinniśmy się ich bać. Jeśli chcemy walczyć z najlepszymi o te najwyższe trofea to nie możemy się bać takich zespołów" - mówi przed dzisiejszym meczem przyjmujący reprezentacji Sebastian Świderski.

Nie ujmując nic Estonii, to nie powinniśmy się ich bać. Jeśli chcemy walczyć z najlepszymi o te najwyższe trofea to nie możemy się bać takich zespołów – mówi przed dzisiejszym meczem przyjmujący reprezentacji Sebastian Świderski.

Rosjanie przyjechali w nieco zmienionym składzie. Widać było po ich wynikach w Lidze Europejskiej. Bułgarzy w LŚ spisywali się bardzo dobrze, ale ten zespół potrafi zagrać jeden mecz wyśmienicie, a drugi słabo. Zobaczymy w jakiej formie tutaj przyjadą. Być może do awansu wystarczą dwie wygrane, dużo będzie zależeć od meczu Rosji z Bułgarią. Nie jesteśmy jednak minimalistami i nie skupiamy się tylko na dwóch wygranych. Nie kalkulujemy chcemy wygrać jak najwięcej – dodaje Świderski.Turniej w Rzeszowie jest najważniejsza imprezą dla reprezentacji. Presja pewnie jest ogromna?

Ja jeszcze nie czuję presji, na pewno inaczej będzie jak wyjdziemy na boisko. Impreza w Rzeszowie nie jest jeszcze turniejem ostatniej szansy. My jednak o turnieju w Warnie nie myślimy i chcemy wywalczyć awans w Rzeszowie.

Jaka jest recepta na pokonanie rywali?

Jeśli wyeliminujemy te proste błędy: ataki w aut, w siatkę, 3-4 zagrywki pod rząd w siatkę to możemy wygrać z każdym. Zresztą widać już jakiś postęp w naszej grze. Teraz tylko jest kwestia ustabilizowania formy, żeby się nie powtórzyła się sytuacja z Serbii.

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-07-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved