Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Co słychać u Piotra Gabrycha?

Co słychać u Piotra Gabrycha?

Piotr Gabrych nie ma jeszcze podpisanego kontraktu na przyszły sezon. - "Oferty z Polski?. Ze dwa miesiące temu dzwonił trener Jan Such i zapytał czy nie chciałbym zagrać w Resovii. Na tym się jednak temat skończył."

Co słychać u byłego reprezentanta reprezentacji Polski – Piotra Gabrycha? Otóż Gabrych ma się dobrze, odpoczywa na plaży i wciąż czeka na propozycje klubowe.

Urlopik na plaży w Rybniku. Pogoda piękna, jestem na basenie i rekreacyjnie gram w siatkówkę z młodymi adeptami naszego sportu.Piotr Gabrych nie ma jeszcze podpisanego kontraktu na przyszły sezon. – Oferty z Polski?. Ze dwa miesiące temu dzwonił trener Jan Such i zapytał czy nie chciałbym zagrać w Resovii. Na tym się jednak temat skończył.

W ekipie rosyjskiej jest kilku klubowych kolegów Piotra Gabrycha z poprzedniego sezonu z Iskry Odincowo. – Mielnik, Sidienko czy Makarow nie zaskoczą rywali – powiedział Piotr Gabrych. – Oni są raczej brani pod uwagę na przyszłość. Makarow nie jest wirtuozem rozegrania. Nasi są lepsi o klasę. Ciężar gry weźmie na siebie Uszakow. Sidienko u nas był na libero. Nie będzie to mocna strona rosyjskiego przyjęcia.

W Iskrze grał też Aleksiej Kazakow, którego ostatnio krytykowano za słabszą formę. Coś w lidze rosyjskiej nie może się odnaleźć. Widocznie mu miejscowy klimat nie służy. Jak grał we Włoszech, to błyszczał. – zakończył Piotrek.

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-07-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved