Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Polska Energia Sosnowiec prawie gotowa do nowego sezonu

Polska Energia Sosnowiec prawie gotowa do nowego sezonu

Powoli zaczyna krystalizować się sytuacja kadrowa w Polskiej Energii Sosnowiec. Obecnie zespół tworzy jedenastu graczy z podpisanymi kontraktami oraz jeden zawodnik sprowadzony na okres próbny - przyjmujący Damian Parkitny.

Powoli zaczyna krystalizować się sytuacja kadrowa w Polskiej Energii Sosnowiec. Obecnie zespół tworzy jedenastu graczy z podpisanymi kontraktami oraz jeden zawodnik sprowadzony na okres próbny – przyjmujący Damian Parkitny.

Damian Parkitny, to zawodnik 20-letni, mierzący 196 cm. Wcześniej reprezentował klub Warta Działoszyn. Sprowadzono go do klubu jedynie na okres próbno- przygotowawczy.Tymczasem, zgodnie z planami, zespół ma się składać z czternastu zawodników. Do zamknięcia kadry na sezon 2005/06 brakuje więc jeszcze tylko dwóch (trzech, odliczając Parkitnego) graczy. Kto to będzie powinno rozstrzygmąć się w najbliższym czasie, gdyż KP Polska Energia SSA wznawia treningi już od 1 sierpnia.

W nowym składzie, na przyszły sezon, siatkarze oficjalnie spotkają się w poniedziałek, 1 sierpnia, po południu. Przez pierwsze dwa tygodnie treningi będą się odbywać w Sosnowcu. Potem kadra zespołu wyjedzie na dwa zgrupowania. Pierwsze, trwające dwa tygodnie, będzie w tradycyjnym od lat miejscu – Międzybrodziu Bialskim. Drugie, tygodniowe, we wrześniu, odbędzie się w Wiśle. W międzyczasie Kaziki wezmą udział w kilku turniejach towarzyskich.

źródło: nieokreślone

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-07-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved