Strona Główna > Aktualności > LŚ: Lozano i Gruszka załamani porażką

LŚ: Lozano i Gruszka załamani porażką

- Jestem bardzo smutny – powiedział po porażce z Serbią i Czarnogórą 2:3 trener reprezentacji Polski, Raul Lozano. - Zespół grał bardzo dobrze, jednak nie potrafił zakończyć meczu w końcówce trzeciego seta - dodał.

Jestem bardzo smutny – powiedział po porażce z Serbią i Czarnogórą 2:3 trener reprezentacji Polski, Raul Lozano.

Zespół grał bardzo dobrze, jednak nie potrafił zakończyć meczu w końcówce trzeciego seta. Chcę pogratulować rywalom sukcesu – dodał.

Jest nam bardzo przykro, że przegraliśmy mecz, który był wygrany. Teraz będziemy myśleć o niedzielnym spotkaniu z Kubą, które także będzie bardzo ważne – stwierdził Piotr Gruszka.

Po dwóch przegranych setach musieliśmy coś zrobić, bo Polska grała bardzo dobrze. Jestem bardzo szczęśliwy, że przełamaliśmy się i wygraliśmy mecz. Jutro gramy z Brazylią i będziemy próbowali się jej przeciwstawić. W finale wszystko jest możliwe – podsumował spotkanie z Polską trener Serbii i Czarnogóry, Ljubomir Travica.

Chcę pogratulować Polakom. Grali znakomicie w pierwszych dwóch setach, jednak później zaczęli popełniać błędy. Do jutrzejszego finału przystąpimy bardziej zrelaksowani i z mniejszą presją niż w sobotę – powiedział Goran Vujevic.

źródło: onet.pl