Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Słowak w AZS Politechnika

Słowak w AZS Politechnika

Roczny kontrakt z AZS-em Politechniką Warszawską podpisał 26-letni rozgrywający słowackiej kadry B – Peter Turiansky. Ten mierzący 192 cm zawodnik występował ostatnio w lidze austriackiej, w drużynie Hypo Tirol Innsbruck. Wcześniej grał w Czechach i na Słowacji.

Roczny kontrakt z AZS-em Politechniką Warszawską podpisał 26-letni rozgrywający słowackiej kadry B – Peter Turiansky. Ten mierzący 192 cm zawodnik występował ostatnio w lidze austriackiej, w drużynie Hypo Tirol Innsbruck. Wcześniej grał w takich klubach, jak m.in. czeska Ostrava, czy słowackie: Dubova i Zillina.

Jest to pierwszy zakup Politechniki na nadchodzący sezon. Wcześniej z klubu odeszło czterech zawodników: Wojciech Gradowski (do Resovii), Piotr Szulc (do Jokera Piła), Jakub Bednaruk (do Jastrzębskiego Węgla) oraz Krzysztof Niedziela (do Jadaru Radom). Nowego klubu szuka też Michał Peciakowski.Sporo mówiło się nawet o degradacji mającej kłopoty finansowe drużyny do serii B. Jednak w ostatnim miesiącu działacze AZS-u Politechniki uregulowali zaległe należności, podpisali nowe kontrakty z dziewięcioma zawodnikami z zeszłorocznego składu i dokonali teraz pierwszego zakupu.

Politechnika interesuje się także Zbigniewem Bartmanem, który rozwiązał kontrakt z Polską Energią i Adam Kurianem, zawodnikiem Jastrzębskiego Węgla.

Drużyna z Warszawy nie poddaje się, mimo, że wielu już skazało ją na los dostarczyciela punktów na nadchodzący sezon. Czy uda się utrzymać ekstraklasę dla stolicy?

źródło: nieokreślone

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-07-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved