Strona Główna > Aktualności > Reprezentacja kadetek poza podium

Reprezentacja kadetek poza podium

Polska reprezentacja kadetek przegrała ostatnie spotkanie na VII Olimpijskim Festiwalu Młodzieży Europy. Polki uległy w meczu o brązowe medale reprezentacji Holandii po zaciętym, pięciosetowym pojedynku. Złote medale zdobyły Włoszki, pokonując w finale Chorwację.

Polki były bliskie zwycięstwa w tym meczu, prowadząc już 2:1. Zawodniczki Holandii potrafiły jednak się otrząsnąć, uspokoiły grę i wygrały czwartego seta. W secie ostatnim Polki przegrywały już 4:8, jednak zmobilizowały się i doprowadziły do stanu 12:13. Końcówka jednak była zdecydowanie dla zawodniczek Holandii, które ostatecznie zdobyły brązowe medale. Podopieczne trenera Wojciecha Kaszy zajęły ostatecznie 4. miejsce.