Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Niemczyk: Jestem zadowolony z formy dziewczyn

Niemczyk: Jestem zadowolony z formy dziewczyn

Na konferencji prasowej po zwycięskim meczu polskiej reprezentacji nad Japonkami obaj trenerzy zgodnie chwalili postawę naszych "złotek". Andrzej Niemczyk powiedział, że jest zadowolony z postawy Polek, co ostatnio nie często mu się zdarzało.

Na konferencji prasowej po zwycięskim meczu polskiej reprezentacji nad Japonkami obaj trenerzy zgodnie chwalili postawę naszych „złotek”. Andrzej Niemczyk powiedział, że jest zadowolony z postawy Polek, co ostatnio nie często mu się zdarzało.

Andrzej Nimeczyk powiedział:Graliśmy nie tylko dobrze zagrywką, ale także blokiem i w przyjęciu. Jestem zadowolony z formy moich dziewczyn, szczególnie w trzecim secie, kiedy udało im się wyrównać. Nie widzieliśmy jeszcze w akcji reprezentacji Tajlandii, dlatego niezbędnym jest obejrzenie ich meczu na video. Myślę, że zagramy dobrze przeciwko gospodarzowi turnieju. – zakończył trener reprezentacji Polski

Trener drużyny Japonii Shoichi Yanagimoto także chwalił postawę Polek:

Polska zagrała dobry mecz przeciwko nam. Ich taktyka ataku, szczególnie szybkie zbicia były wyjątkowe. Nie mogliśmy znaleźć rytmu odpowiedzi na to. Przede wszystkim przeciwniczki miały przewagę wzrostu i mieliśmy problemy z próbami zablokowania. Na następny mecz przeciwko USA musimy wykorzystać doświadczenia z meczu z Polkami – musimy przeanalizować ich strategię gry. One są wysokie i potrafią skutecznie blokować nasze ataki.

źródło: nieokreślone

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-07-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved