Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mierzejewski w Gwardii?

Mierzejewski w Gwardii?

Marcinem Mierzejewskim, przyjmującym PZU AZS-u Olsztyn, nadal poważnie zainteresowany jest beniaminek Polskiej Ligi Siatkówki Gwardia Wrocław. „Mamy zapewnienie z AZS-u, że ten klub może na rok wypożyczyć nam Mierzejewskiego” - mówi dyrektor Gwardii Stefan Fiedorow.

Marcinem Mierzejewskim, przyjmującym PZU AZS-u Olsztyn, nadal poważnie zainteresowany jest beniaminek Polskiej Ligi Siatkówki – Gwardia Wrocław.

Zawodnik już wcześniej przedstawił nam rozsądne warunki finansowe. Mamy też zapewnienie z AZS-u, że ten klub może na rok wypożyczyć nam Mierzejewskiego – mówi dyrektor Gwardii Stefan Fiedorow. – Teraz jednak czekamy na podpisanie umów sponsorskich. Jak to już nastąpi, wówczas zaprosimy Mierzejewskiego na konkretne rozmowy.Z Gwardią na razie pożegnał się tylko Wojciech Szczurowski, który jest bliski podpisania kontraktu z izraelskim Maccabi Tel Awiw. Pozostali siatkarze czekają na spłatę zaległości (m.in. Markiewicz, Krupnik i Poskrobko). Wiele jednak wskazuje, że większość z nich pozostanie na kolejny rok we Wrocławiu. – Jestem przekonany, że jak podpiszemy umowy ze sponsorami strategicznymi, wówczas uda się zatrzymać tych najlepszych w Gwardii – nie traci nadziei Fiedorow.

Tymczasem wiadomo już, że na inaugurację PLS 15 października Gwardia zmierzy się we Wrocławiu z PZU AZS-em Olsztyn. Tydzień później (22 października) również we Wrocławiu drużyna Jacka Grabowskiego podejmie AZS Częstochowa. Pierwszy wyjazdowy mecz wrocławianie rozegrają dopiero w trzeciej kolejce – 29 października z Jastrzębskim Węglem.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-07-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved