Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Giba przewiduje wyrównaną walkę w finale

Giba przewiduje wyrównaną walkę w finale

- Serbowie, którzy zagrają u siebie są jedną z najlepszych ekip na świecie, Kubańczycy to nasz największy rywal a Polska jest zespołem, który z roku na rok pnie się coraz wyżej - powiedział tydzień przed turniejem finałowym WL popularny Giba.

Po drugim zwycięstwie Brazylii nad reprezentacją Wenezueli popularny Giba powiedział, ze nie może doczekać się już turnieju finałowego w Belgradzie. Przypomniał również, ze Serbowie którzy zagrają u siebie są jedną z najlepszych ekip na świecie, Kubańczycy są największym rywalem Brazylijczyków a Polska zespołem który z roku na rok pnie się coraz wyżej.

Nie ma w finale zespołu słabego, przed którym nie mielibyśmy respektu – powiedział GibaWszystkie ekipy stawiamy na równi i tak samo obawiamy się konfrontacji z nimi. Awans Polaków, był dla mnie niespodzianką, tak na prawdę najmniej wiemy o polskiej drużynie więc przed finałem będziemy musieli solidnie przygotować się do spotkania z nimi.Dla trenera Bernardhinio mecze przeciwko Wenezueli były już formą przygotowania do turnieju finałowego, do którego Brazylia zapewniła sobie awans w przedostatniej kolejce.

Wenezuelczycy zagrali lepiej w pierwszym meczu – powiedział Rezende – [i]Dla was ważne było to, ze potrafiliśmy wyjść obronną ręką z trudnych sytuacji. To będzie ważne również w finale.

[/i]

źródło: nieokreślone

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-07-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved