Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Beach Ball Tour: Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej

Beach Ball Tour: Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej

Cykl sportowo-rekreacyjnych imprez Beach Ball Tour - Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej mężczyzn organizowany jest na plażach polskiego wybrzeża od 1995 roku. Finał tegorocznej edycji odbędzie się w Krynicy Morskiej 19-21 sierpnia.

Latem 2005 odbędzie się 11 edycja Beach Ball Tour – Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn. Sportowe emocje w czystej postaci, słońce i plaża oraz wiele dodatkowych atrakcji, decydują o niezwykłej popularności cyklu nie tylko wśród miłośników siatkówki. Każdy turniej to niepowtarzalne widowisko, dostarczające niezapomnianych wspomnień przybyłym z całej Polski turystom.

Beach Ball Tour organizowany był dotychczas przy współpracy z największymi polskimi koncernami i najpopularniejszymi markami, które doceniły skuteczność działań związanych ze sponsorowaniem tej widowiskowej dyscypliny.Podobnie jak w poprzednich edycjach, turnieje odbędą się w kilku najpopularniejszych nadmorskich kurortach, po trzy dni w każdym mieście, a słoneczna pogoda nie jest obowiązkowa.

źródło: sportmm.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-07-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved