Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Europejska: Rosja wciąż niepokonana

Liga Europejska: Rosja wciąż niepokonana

Reprezentacja Niemiec przegrała u siebie pierwszy mecz z Rosjanami 1:3 (24:26, 25:27, 25:20, 23:25). Mimo porażki drużyna prowadzona przez Steliana Moculescu, mając na koncie cztery wygrane i pięć porażek, zachowała drugie miejsce w grupie. Prowadzi niepokonana Rosja.


Reprezentacja Niemiec przegrała u siebie pierwszy mecz z Rosjanami 1:3 (24:26, 25:27, 25:20, 23:25)

Mimo porażki drużyna prowadzona przez Steliana Moculescu, mając na koncie cztery wygrane i pięć porażek, zachowała drugie miejsce w grupie. Prowadzi niepokonana Rosja, a dalsze miejsca zajmują Finlandia oraz Estonia. Tym samym Niemcy wciąż mają szansę na występ w turnieju finałowym Ligi Europejskiej, który będzie rozegrany w dniach 23-24 lipca w mieście Kazań w Rosji.Tym razem trener niemieckich siatkarzy desygnował do gry najmocniejszy skład, jakim dysponuje, z wyłączeniem kapitana reprezentacji – Stefana Hübnera, który uskarża się na bóle kości piszczelowej. Drużyna w takim składzie ma w dniach 29-31 lipca powalczyć w Neapolu o kwalifikację do przyszłorocznych Mistrzostw Świata w Japonii. Przeciwnikami będą: Włochy, Hiszpania i Ukraina. By zdobyć upragniony awans reprezentacja Niemiec musi zająć przynajmniej drugie miejsce w turnieju.

Niemcy zagrali w składzie:

Frank Dehne (Macerata), Björn Andrae (Cueno), Christian Pampel (Valentia), Norbert Walter (Trento), Robert Kromm (Berlin), Ralph Bergmann (Maaseik), libero Till Lieber (Düren) Na zmiany wchodzili: Simon Tischer, Jochen Schöps i Georg Wiebel (gracze mistrza Niemiec VfB Friedrichshafen)

źródło: nieokreślone

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-07-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved