Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Ogromne zainteresowanie turniejem w Rzeszowie

Ogromne zainteresowanie turniejem w Rzeszowie

Mecz polskich siatkarzy z Rosją, kończący lipcowy turniej eliminacyjny do mistrzostw świata w Rzeszowie, będzie chciało zobaczyć przynajmniej dwa razy więcej kibiców, niż może pomieścić hala na Podpromiu. Nic dziwnego, bo to hit tej imprezy. W internetowej przedsprzedaży nie ma już żadnych wejściówek.

Mecz polskich siatkarzy z Rosją, kończący lipcowy turniej eliminacyjny do mistrzostw świata w Rzeszowie, będzie chciało zobaczyć przynajmniej dwa razy więcej kibiców, niż może pomieścić hala na Podpromiu. Nic dziwnego, bo to hit tej imprezy.W internetowej przedsprzedaży nie ma już żadnych wejściówek – ani tych po 80 złotych, ani tych po 50 – na ostatni dzień zawodów (17 lipca), w programie którego znajdują się mecze Estonii z Bułgarią i Polski z Rosją. Można natomiast jeszcze nabyć bilety na sobotę (16 lipca), kiedy Polska grać będzie z Bułgarią a Estonia z Rosją, choć są to tylko miejscówki po 50 zł na krzesełka za boiskiem. Kto chce zobaczyć w piątek (15 lipca) inauguracyjne spotkania biało-czerwonych z Estonią i Bułgarii z Rosją, ten może w internecie – pod adresem www.pzps.pl – także może tylko zabukować sobie miejsca w sektorach za końcowymi liniami boiska.

Wbrew zapowiedziom, wielkiego szału na bilety nie było, chociaż trzeba powiedzieć, że sprzedają się nieźle, jak na ustalone ceny. Sprzedaż internetowa zakończy się 6 lipca. Wówczas zostanie zrobiony „remanent” i niewykupione bilety, zostaną skierowane do wolnej sprzedaży. Ta ma rozpocząć się w Rzeszowie 7 lipca.

Wstęp do hali na Podpromiu na ten turniej odbywał się będzie wyłącznie za zakupionymi biletami, które umożliwiają obejrzenie obu meczów znajdujących się w programie danego dnia. Wszystkie karty wolnego wstępu będą nieważne.

Organizatorzy dopinają ostatnie szczegóły. Wszystkie sprawy związane z zakwaterowaniem drużyn, vip-ów i gości oficjalnych, są już załatwione. Wczoraj Wiesław Radomski, prezes Podkarpackiego Związku Piłki Siatkowej, omawiał kwestie organizacyjne w Warszawie. W przyszłym tygodniu odbędzie się ostateczna wizytacja hali i hoteli.

Jeżeli chodzi o sędziów, to każda reprezentacja „przywiezie” ze sobą przedstawiciela swojego kraju. Arbitrem neutralnym będzie najprawdopodobniej Włoch. Trzydniowy (15-17 lipca) turniej eliminacyjny do MŚ w Rzeszowie, to najważniejsze w tym roku zawody dla naszej reprezentacji, czego nie ukrywa trener Raul Lozano, sami zawodnicy i szefowie PZPS.

źródło: Dziennik Nowiny

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-06-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved