Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Transferowy zawrót głowy Dawida Murka

Transferowy zawrót głowy Dawida Murka

Dawid Murek, zawodnik Panathinaikosu Ateny ma prawdziwy transferowy zawrót głowy... Zainteresowane pozyskaniem przyjmującego reprezentacji są kluby z Włoch i Rosji. Jednym z nich jest włoska Daytona Modena.

Dawid Murek, zawodnik Panathinaikosu Ateny ma prawdziwy transferowy zawrót głowy… Zainteresowane pozyskaniem przyjmującego reprezentacji są kluby z Włoch i Rosji. Jednym z nich jest włoska Daytona Modena.Wczoraj menedżer Ryszard Bosek spotkał się ze słynnym kiedyś siatkarzem, a obecnie dyrektorem sportowym Daytony Modena Andreą Gardinim.

Szanse oceniam na 50 procent, ale rozmowy potrwają jeszcze kilka dni. Na razie są pewne rozbieżności – zaznacza Bosek.

Na tym oferty się nie kończą.

Trzy kluby rosyjskiej Superligi chętnie by widziały Dawida u siebie. I to za dużo większe pieniądze niż we Włoszech – mówi menedżer Andrzej Grzyb.

Swoją ofertę zawodnikowi złożył obecny wicemistrz Polski, PZU AZS Olsztyn. Jaką opcję wybierze Dawid? Nie wiadomo. Warto dodać, że po zakończeniu sezonu Murek deklarował chęć pozostania w swoim obecnym klubie, greckim Panathinaikosie Ateny.

Narazie Dawid jest na urlopie zdrowotnym. Kontuzja mięsni brzucha wyeliminowała go praktycznie z pierwszej części spotkań Ligi Światowej. Tym samym wiadomo już napewno, że w Łodzi Polacy zagrają z Grekami bez Dawida Murka.

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-05-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved