Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Debiut Grzegorza Wagnera w roli komentatora

Debiut Grzegorza Wagnera w roli komentatora

- Zdecydowanie lepiej było z piłką niż z mikrofonem i słuchawkami na uszach - powiedział Grzegorz Wagner po swoim debiucie w roli komentantora telewizyjnego. - Nerwy miałem duże, ale cała trema minęła gdzieś w połowie pierwszego seta piątkowego meczu.

Zdecydowanie lepiej było z piłką niż z mikrofonem i słuchawkami na uszach – powiedział Grzegorz Wagner po swoim debiucie w roli komentantora telewizyjnego. – Nerwy miałem duże, ale cała trema minęła gdzieś w połowie pierwszego seta piątkowego meczu. W sumie okazało się, że nie było to takie straszne jak mi się wydawało.

Trener Jadaru Radom dodał, że „do zachwytu nad sobą jest mu daleko i jest świadom swoich błędów.” Powiedział, że umówił się z red. Piotrem Dębowskim na komentowanie meczów Ligi Światowej w Polsce.Grzegorz Wagner podkreślił, że „jak się mecz wygrywa, to wszystkie inne problemy schodzą na plan dalszy.”

– Mocne wejście w rozgrywki bardzo cieszy – powiedział Grzegorz Wagner. – Gra i styl zeszły na dalszy plan. Jednak mankamentów nie brakuje. Cieszy to, że mimo błędów Polska wygrała. To jest ważne. W dwóch meczach dobrze zaprezentował się Piotr Gruszka. Mam też świadomość, że Piotrek na boisku potrafi jeszcze więcej.

Grzegorz Wagner poinformował, że w dalszym ciągu trwają poszukiwania do radomskiego klubu rozgrywającego i atakującego. Znalezienie zawodników na dobrym poziomie jest bardzo trudne.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-05-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved