Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Górnik Radlin będzie współpracował z Jastrzębskim Węglem

Górnik Radlin będzie współpracował z Jastrzębskim Węglem

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wczoraj w Radlinie doszło do kolejnego Zebrania Członków Klubu. Podstawowym jego celem było wypracowanie konstruktywnych propozycji co do przyszłości Górnika Radlin.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wczoraj w Radlinie doszło do kolejnego Walnego Zebrania Członków Klubu. Podstawowym jego celem było wypracowanie konstruktywnych propozycji co do przyszłości Górnika Radlin. Najważniejszą kwestią w tej chwili wydaje się zapewnienie siatkarzom bytu w serii B.

Podstawowym punktem wczorajszego zebrania było wystąpienie Zastępcy Prezesa KS Jastrzębski Węgiel S.S.A., Zdzisława Grodeckiego. Przedstawił on zasady funkcjonowania jastrzębskiego klubu oraz propozycję szeroko pojętej współpracy między Gornikiem Radlin i Jastrzębskim Węglem.Bez głosów sprzeciwu Walne Zebranie przyjęło przedstawioną propozycję, odwołując Zarząd SK Górnik Radlin i powołując czteroosobową grupę do ustalenia szczegółów współpracy. Wkrótce zostanie zwołane ostatnie już Zebranie Członków Klubu, na którym zostaną przedstawione efekty rozmów oraz propozycja powołania nowego Zarządu Klubu.

źródło: gornikradlin.wb.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-05-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved