Strona Główna > Aktualności > Druga porażka kadetów w Brazylii

Druga porażka kadetów w Brazylii

Przegraną reprezentacji Polski kadetów, przebywających obecnie na zgrupowaniu w Brazylii, zakończyło się drugie spotkanie sparingowe z zespołem gospodarzy 2:3 (25:20, 15:25, 25:23, 9:25, 9:15).

Wczorajszy mecz podobnie – jak w poprzedni – toczył się pod dyktando Brazylijczyków. Polakom udało się jednak tym razem „urwać” dwa sety. Podczas spotkania trener dokonywał roszad w składzie. Tym samym na boisku zaprezentowali się wszyscy nasi reprezentanci.

W pierwszym, drugim i piątym secie na parkiecie zobaczyliśmy Kaczmarka, Kamińskiego, Janeczka, Jarosza, Kurka, Bartmana oraz Stańczaka, w trzecim i piątym na boisku pojawili się Sarnecki, Świechowski, Chaberek oraz Gorzewski. W czwartym secie dokonano zmiany rozgrywającego – Waldemara Kaczmarka zastąpił Grzegorz Łomacz, a pod siatką pojawił się także środkowy Jędrzej Śląski.

Pobyt Brazylii jest jednym z etapów przygotowań do finałowego turnieju Mistrzostw Świata, który rozgrywany będzie pod koniec sierpnia w Algierii. Powrót kadetów planowany jest na 31 maja.

źródło: reprezentacja.net