Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Waldemar Sagan pełni obowiązki prezesa bydgoskiego Pałacu

Waldemar Sagan pełni obowiązki prezesa bydgoskiego Pałacu

Przypomnijmy, że kilka dni temu z funkcji prezesa zrezygnował Marek Trzebiatowski, szef spółki Gazeta Pomorska Media. Wczoraj z zarządu bydgoskiego klubu odeszli Elżbieta Krzyżanowska i Wiesław Olszewski. Do czerwca obowiązki prezesa będzie pełnił Waldemar Sagan.


Z zarządu bydgoskiego klubu odeszli: Elżbieta Krzyżanowska i Wiesław Olszewski. To najważniejsze decyzje wczorajszego posiedzenia władz klubu.

Przypomnijmy, że kilka dni temu z funkcji prezesa zrezygnował Marek Trzebiatowski, szef spółki Gazeta Pomorska Media. Zarząd przyjął wczoraj tę rezygnację, a obowiązki prezesa pełni obecnie Waldemar Sagan, także menedżer siatkarskiej ekipy Centrostalu/Adriany/GP.Na razie Waldemar Sagan będzie p.o. prezesem do czerwca, bo wtedy odbędzie się nadzwyczajne zebranie delegatów Pałacu. Jego członkowie muszą bowiem wybrać do zarządu następców Krzyżanowskiej i Olszewskiego. Oboje wiceprzewodniczący Rady Miasta z ramienia SLD odeszli wczoraj z zarządu. Ich usunięcie się z władz to sygnał dla skonfliktowanego z radą prezydenta Konstantego Dombrowicza (który szuka sponsora dla zespołu), że klub nie chce być kojarzony z lewicą.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-05-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved