Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tomasz Borczyński rozgrywającym Chemika Bydgoszcz

Tomasz Borczyński rozgrywającym Chemika Bydgoszcz

Chemik Bydgoszcz ma już rozgrywającego na przyszły sezon. Nie Łukasz Kruk, lecz 30-letni Tomasz Borczyński, grający w ubiegłym sezonie w beniaminku serii B - Orle Międzyrzecz, będzie w nowym sezonie pierwszym rozgrywającym bydgoskiej Delecty Chemika.


Chemik Bydgoszcz ma już rozgrywającego na przyszły sezon. Nie Łukasz Kruk, lecz 30-letni Tomasz Borczyński, grający w ubiegłym sezonie w beniaminku serii B – Orle Międzyrzecz, będzie w nowym sezonie pierwszym rozgrywającym bydgoskiej Delecty Chemika.

Sprawdziły się wcześniejsze prognozy, że Tomasz Borczyński może trafić do Bydgoszczy. Ten doświadczony siatkarz, mierzący 186 cm, jest wychowankiem Stilonu Gorzów. W zespole z Glinek będzie zatem już trzeci siatkarz z tego miasta. W poprzednim sezonie zdecydował się na przejście do Bydgoszczy Krzysztof Kocik, kilkanaście dni temu – Marcin Lubiejewski. Warto jeszcze dodać, że grał również również w Chemiku, Michał Ozimiński.Borczyński był reprezentantem Polski juniorów. Występował wsześniej w AZS Olsztyn, Mostostalu Kędzierzyn, NKS Nysa, Okocimskim Brzesko (występował w meczach przeciwko Chemikowi o utrzymanie w serii B, gdy trenerem bydgoszczan był Tomasz Zaczek), a w poprzednim sezonie, w rewelacyjnym beniaminku – Orle Międzyrzecz. Umowę z bydgoskim zespołem podpisał na rok.

W Delekcie Chemiku trwają jeszcze poszukiwania na pozycję środkowego i przyjmującego z atakiem.

źródło: Gazeta Pomorska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-05-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved