Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Piotr Gruszka: Raczej będzie to klub w Polsce

Piotr Gruszka: Raczej będzie to klub w Polsce

- Myślę, że jest bliżej podpisania umowy niż dalej. Kiedy to nastąpi, tego jeszcze nie zdradzę, ale raczej będzie to klub w Polsce - powiedział Piotr Gruszka, który przygotowuje się z reprezentacją do Ligi Światowej.

Myślę, że jest bliżej podpisania umowy niż dalej. Kiedy to nastąpi, tego jeszcze nie zdradzę, ale raczej będzie to klub w Polsce. Wszystko wyjaśni się już niedługo – powiedział Piotr Gruszka, który przygotowuje się z reprezentacją do Ligi Światowej.

Piotr Gruszka nie może narzekać na brak ofert. Za wszelką cenę chcą go zatrzymać działacze Skry Bełchatów. O pozyskanie reprezentanta Polski zabiega m.in. Jastrzębski Węgiel i Pamapol Domex AZS Częstochowa. Wszystko wskazuje jednak na to, że Gruszka zostanie w Bełchatowie.Rozmowy jeszcze trwają. Myślę, że już podstawowe rzeczy są już dogadane. Pozostało parę szczegółów, ale myślę, że już niedługo będę mógł podpisać umowę – oznajmił zawodnik.

Gruszka przyznał, że sprawy kontraktu przeszkadzają trochę w przygotowaniach reprezentacji.

Chodzi o naszą przyszłość, ale po to mamy menedżerów, którzy za nas załatwiają większość spraw. Nas informują jak przebiegają rozmowy. Dlatego jest o tyle łatwiej – stwierdził Gruszka.

źródło: interia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-05-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved