Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzowie Europy pojadą do Brazylii

Mistrzowie Europy pojadą do Brazylii

To jest jedna z form nagrody dla drużyny kadetów za wywalczenie złotego medalu mistrzostw Europy - mówi o zbliżającym się wyjeździe reprezentacji kadetów do Brazylii trener Zdzisław Gogol.

To jest jedna z form nagrody dla drużyny kadetów za wywalczenie złotego medalu mistrzostw Europy – mówi o zbliżającym się wyjeździe reprezentacji kadetów do Brazylii trener Zdzisław Gogol.

Oprócz dwunastki złotych medalistów w grupie, która pojedzie do Brazylii znajdzie się również Arek Świechowski, który zaraz przed wyjazdem do Rygi, nabawił się kontuzji i nie mógł uczestniczyć w finałach Mistrzostw Europy – dodaje trener.Wyjazd do Brazylii planowany na 21 maja jest jednocześnie jednym z etapów przygotowań do finałowego turnieju Mistrzostw Świata, który rozgrywany będzie pod koniec sierpnia w Algerii.

Na dzień dzisiejszy nie jest jeszcze ustalony szczegółowy program pobytu kadetów w Brazylii. Przewidziane są sparingi z reprezentacją Brazylii i Argentyny. Zgrupowania i treningi odbywać się będą najprawdopodobniej w popularnym centrum szkoleniowym położonym ok. 100km od Rio de Janeiro (Centro de Desenvolvimento de Voleibol – Aryzão)

„Trzynastka” do Brazylii

rozgrywający:

Waldemar Kaczmarek, Grzegorz Łomacz,

atakujący:

Michał Kamiński, Bartosz Kurek,

środkowi:

Mikołaj Sarnecki, Bartosz Janeczek, Arkadiusz Świechowski, Jędrzej Ślaski

przyjmujący:

Jakub Jarosz, Mateusz Gorzewski, Michał Chaberek, Zbigniew Bartman,

libero:

Adrian Stańczak

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-05-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved