Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Polkomtel sponsorem polskich reprezentacji w siatkówce

Polkomtel sponsorem polskich reprezentacji w siatkówce

W nowej siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego podpisano umowę o wspópracy firmy Polkomtel, operatora sieci Plus GSM, z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. Tym samym Polkomtel został sponsorem wszystkich reprezentacji Polski w piłce siatkowej, zarówno żeńskich, jak i męskich.

W nowej siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego (jest to również siedziba Muzeum Sportu) podpisano umowę o współpracy firmy Polkomtel, operatora sieci Plus GSM, z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej.

[photo=1625-1.jpg,right] Tym samym Polkomtel został sponsorem wszystkich reprezentacji Polski w piłce siatkowej, zarówno żeńskich, jak i męskich. Logo Plus GSM pojawi się na koszulkach nie tylko pierwszych reprezentacji, ale również kadry kadetów, oraz juniorów.Na mocy podpisanej umowy Plus GSM uzyskał prawo do:

– używania tytułów sponsorskich związanych z reprezentacjami, np. „Plus GSM – Główny Sponsor Reprezentacji Polski mężczyzn w piłce siatkowej”

– umieszczania logo Plus GSM na strojach zawodników i wokół boisk, na których rozgrywane będą mecze z udziałem reprezentacji Polski, zgodnie z przepisami międzynarodowymi.

– reklamowego i promocyjnego wykorzystania wizerunku zawodników reprezentacji męskich i żeńskich.

[photo=1625-2.jpg,left] Prezesi Mirosław Przedpełski (PZPS) i Jarosław Pachowski (Polkomtel) zgodnie podkreślali, że celem tej umowy jest spokojna praca, która ma zostać zwieńczona przynajmniej jednym medalem podczas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w roku 2008. Obecni na konferencji obaj trenerzy I reprezentacji – Andrzej Niemczyk i Raul Lozano (który przywitał się z obecnymi mówiąc po polsku „dzień dobry”)z ogromnym zadowoleniem przyjęli fakt podpisania strategicznej umowy. Andrzej Niemczyk podkreślił, że w końcu udało się pozyskać sponsora dla kobiet, co z całą pewnością wyzwoli w jego zawodniczkach dodatkową chęć do pracy.

Raul Lozano dodał, że nie obiecuję cudów, jednak jego celem jest ciężka praca, która ma dać efekt w postaci medalu.

[photo=1625-3.jpg,right] Małgorzata Glinka zaznaczyła, że jest zaskoczona i bardzo zadowolona z tego, że w końcu dziewczyny mają sponsora i potwierdziła swoją gotowość do gry w kadrze.

Podczas konferencji poruszono temat pieniędzy dla naszych „złotek”, prezes PZPS podkreślił, że na pewno znajdzie się rozwiązanie, które zadowoli wszystkich. Wkrótce ma się odbyć spotkanie z siatkarkami, które zdobyły Mistrzostwo Europy, a obecnie nie grają już w kadrze.

[photo=1625-4.jpg,left] Raul Lozano nie podał oczekiwanej przez wszystkich 18-stki na Ligę Światową, choć przyznał, że już taka istnieje. Wstrzymuję się jednak od ogłoszenia do czasu odpowiedzi FIVB, która ma ustosunkować się do prośby Polaków, dotyczącej ewentualnych zmian w podanym wcześniej składzie. PZPS powołuję się tutaj na kontuzje dwóch zawodników z grona powołanych – Michała Bąkiewicza i Pawła Papke.

Kadra Polski mężczyzn trenuje już intensywnie od wczoraj w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale.

zdjęcia: polkomtel.com.pl

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-05-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved