Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Co dalej z Polską Energią Sosnowiec?

Co dalej z Polską Energią Sosnowiec?

Sosnowiec jak najszybciej chce zapomnieć o nieudanym sezonie i myśli o zbudowaniu solidnego zespołu. „Możliwe, że w klubie pojawi się zamożny sponsor. Potwierdzam, że prowadzimy rozmowy” - mówi Piotr Hałasik, prezes Rady Nadzorczej KP Polska Energia.

Sosnowiec jak najszybciej chce zapomnieć o nieudanym sezonie i myśli o zbudowaniu solidnego zespołu. Możliwe, że w klubie pojawi się zamożny sponsor. – Potwierdzam, że prowadzimy rozmowy. Dopóki umowa nie będzie podpisana, nic więcej nie mogę zdradzić – wyjaśnia Piotr Hałasik, prezes Rady Nadzorczej KP Polska Energia.

Wspomniana tajemnicza firma jest silnie związana z naszym regionem, ma mocne oparcie w dużej grupie kapitałowej.– Jeśli podpiszemy ten kontrakt, będę spokojny o „Kaziki” przez wiele najbliższych lat – uważa prezes KP Ryszard Grenda.

W klubie szykują się zmiany własnościowe – przygotowywane jest podniesienie kapitału spółki, nowy udziałowiec zyskałby spory pakiet akcji. Sporym zmianom ma ulec też skład zespołu, wiele będzie jednak zależało od podpisania wspomnianej umowy sponsorskiej.

Wiadomo już, że sosnowiecki zespół opuszczą Haroldas Cyvas i Bartłomiej Soroka. Wczoraj dodatkowo kontrakt zerwał Zbigniew Bartman.

– Umowę zawarłem jako osoba niepełnoletnia, pod wpływem mojego opiekuna prawnego, ojca Leona Bartmana – napisał w oświadczeniu zawodnik.

W Sosnowcu nie załamują rąk po odejściu Bartmana, podpisano już pięcioletnie kontrakty z dwoma zawodnikami mistrzowskiego zespołu juniorów z Będzina – Grzegorzem Kosokiem i Tomaszem Tomczykiem. Ten drugi mierzy aż 207 centymetrów i zapowiada się na wielki talent…

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-05-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved