Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Konsekwencje trenerskiej prowokacji

Konsekwencje trenerskiej prowokacji

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas pierwszego meczu o brązowy medal PLS. W Częstochowie podczas spotkania Pampolu AZS z Jastrzębskim Węglem trener gości Igor Prielożny obraził się na swoich zawodników. Zawodnicy na razie nie chcą komentować tej sprawy.

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas pierwszego meczu o brązowy medal PLS. W Częstochowie podczas spotkania Pampolu AZS z Jastrzębskim Węglem trener gości Igor Prielożny obraził się na swoich zawodników.

Przez cały mecz rozmawiał z nimi tylko raz, podczas pierwszego czasu w inauguracyjnej partii. Później wstawał z krzesełka tylko wtedy, gdy zespoły zmieniały strony.To było celowe zagranie. Chciałem ich sprowokować do dobrej gry, zszkować. Od początku meczu zawodnicy nie realizowali założeń taktycznych, które sobie ustaliliśmy. Powiedziałem im więc, żeby sami sobie grali, skoro wiedzą lepiej. Postawiłem wszystko na jedną kartę. Niestety, wyszło źle, przegraliśmy 0:3 – powiedział Prielożny.

Zawodnicy na razie nie chcą komentować tej sprawy. Nie wiadomo też, czy konsekwencje wobec trenera wyciągną działacze Jastrzębskiego Węgla.

źródło: onet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-04-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved