Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Będą wzmocnienia w Rzeszowie

Będą wzmocnienia w Rzeszowie

W nowym sezonie w drużynie siatkarzy Resovii zobaczymy czterech nowych zawodników. Rozmowy z kandydatami, z których wszyscy grają w klubach Polskiej Ligi Siatkówki, są zaawansowane. Każdy z nich miał wyrazić chęć przyjścia do Rzeszowa.

W nowym sezonie w drużynie siatkarzy Resovii zobaczymy czterech nowych zawodników. Tak wynika z nieoficjalnych na razie informacji, do których udało się dotrzeć dziennikarzom lokalnej prasy. Rozmowy z kandydatami, z których wszyscy grają w klubach Polskiej Ligi Siatkówki, są zaawansowane. Każdy z nich miał wyrazić chęć przyjścia do Rzeszowa. Oczywiście, ze względu na to, że sezon jeszcze się nie zakończył, nikt nie zdradza nazwisk przyszłych resoviaków. Jak się dowiedzieliśmy, wśród wspomnianej czwórki będą na pewno dwaj zawodnicy dysponujący kończącym atakiem. Podobno w budżecie klubu znajdą się na takie transfery potrzebne środki.

Mówi się także, że klub może przyjąć w sezonie 2005/2006 dwuczłonową nazwę. Pierwszym członem będzie naturalnie Resovia. Rokowania na ten temat też się odbywają. A wszystko po to, aby zmienić oblicze i siłę zespołu.Zmiany w kadrze zapowiedział po sobotnim meczu z Polską Energią Sosnowiec trener Jan Such. Stwierdził też, że mogą być one większe niż pierwotnie planowano, ale również nie podał żadnych szczegółów. Także w kontekście innych zespołów ekstraklasy na siatkarskiej giełdzie wymieniane są konkretne nazwiska. Jak na razie wyzywani do tablicy wszystkiemu zaprzeczają. I słusznie, po co palić za sobą mosty, skoro piłka jeszcze w grze…

źródło: Dziennik Nowiny

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-04-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved