Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Siatkarki Siarki Tarnobrzeg ukarane

Siatkarki Siarki Tarnobrzeg ukarane

Dwie siatkarki Siarki Tarnobrzeg, które niemal pobiły się przed ligowym meczem, zostały ukarane przez zarząd klubu. W najbliższych dniach zarząd sekcji siatkówki zamierza podsumować występy zespołu w zakończonym sezonie. Już teraz wiadomo, że ocena nie będzie zbyt łaskawa.

Dwie siatkarki Siarki Tarnobrzeg, które niemal pobiły się przed ligowym meczem, zostały ukarane przez zarząd klubu.

Efektem scysji między Ewą Cięciel i Wiktorią Paterek, przed spotkaniem z MOSiR-em Mysłowice, był złamany palec tej pierwszej, co w zasadzie pozbawiło zespół szans w walce o finał rundy play-off. Osłabiona brakiem Cięciel drużyna przegrała z kretesem trzy mecze.– Nie mogliśmy puścić tego płazem. Po rozmowach z obiema zawodniczkami oraz innymi siatkarkami podjęliśmy decyzję – mówi Wacław Salamucha, prezes Siarki.

Cięciel dostała upomnienie, natomiast Paterek odebrano dwumiesięczne wynagrodzenie. Siatkarki poinformowano o decyzji zarządu pocztą; na razie żadna z nich się nie odwołała.

– Chcę o tym jak najszybciej zapomnieć i powtarzam jeszcze raz: nie było żadnej bójki – zdecydowanie mówi Ewa Cięciel.To był nieszczęśliwy wypadek.

W najbliższych dniach zarząd sekcji siatkówki zamierza podsumować występy zespołu w zakończonym sezonie. Już teraz wiadomo, że ocena nie będzie zbyt łaskawa. Końcówka sezonu zapowiadała bowiem spore emocje, a zakończyło się rzadko spotykaną kompromitacją.

źródło: Dziennik Nowiny

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-03-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved