Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Przed meczem Joker Piła – Jadar Radom

Przed meczem Joker Piła – Jadar Radom

- Nie ma rady. Jak trzeba grać, to tylko teraz - tak skomentował konieczność rozegrania zaległego spotkania serii B siatkarzy z Jokerem Piła trener Jadaru Radom, Jacek Skrok. Zdecydowanym faworytem piątkowej konfrontacji są gospodarze - Joker Piła.

Nie ma rady. Jak trzeba grać, to tylko teraz – tak skomentował konieczność rozegrania zaległego spotkania serii B siatkarzy z Jokerem Piła trener Jadaru Radom, Jacek Skrok.

Zdecydowanym faworytem piątkowej konfrontacji są gospodarze – Joker Piła. Sięgając jednak pamięcią wstecz, warto zaznaczyć, że Jadar w konfrontacji z silnym zespołami nieraz już w tym sezonie zaskakiwał. Nadzieja na korzystny wynik wydaje się więc uzasadniona.Gospodarze doskonale jednak wiedzą, o co grają. Jeśli podopieczni Dariusza Luksa wygrają mecz z radomianami, będą niemal pewni bezpośredniego awansu do Polskiej Ligi Siatkówki. Trzy ostatnie spotkania w sezonie grają z zespołami z dołu tabeli. Czy mając taką perspektywę, można pozwolić sobie na stratę punktu, i to przed własną publicznością?

Nieoczekiwanie teoretyczne nadzieje na awans z drugiego miejsca obudzili w sercach radomskich kibiców zawodnicy Chemika-Delecta Bydgoszcz, którzy na własnym parkiecie wręcz roznieśli w zaległym spotkaniu faworyzowaną Gwardię Wrocław 3:0. Wynik tej konfrontacji dodaje kolorytu meczowi w Pile, bo rośnie jego stawka. Analizując tabelę i terminarz gier, nieodparte wrażenie jest takie, że nawet jeśli Jadar wygra wszystkie pozostałe mecze, to i tak musi liczyć na potknięcia rywali. W takim przypadku wkraczamy już w sferę marzeń, ale jak mawiali klasycy sportu – dopóki piłka w grze…

Zespół Jadaru wyjechał do Piły w najsilniejszym składzie. Trener Jacek Skrok powiedział, że ze względu na kontuzję pod znakiem zapytania stoi jedynie występ Michał Jaskulskiego, który ma problemy z barkiem. – Nie będzie to łatwy mecz, ale powalczymy o zwycięstwo – zapewnił szkoleniowiec.

Zobacz również:

I liga seria B mężczyzn – 23. kolejka

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-03-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved