Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Premie i wzmocnienia po awansie siatkarek ŁKS Łódź

Premie i wzmocnienia po awansie siatkarek ŁKS Łódź

Siatkarki ŁKS Poczty Polskiej wywalczyły awans do serii B I ligi. Działacze bardzo spokojnie, bez wielkiej euforii, przyjęli ten sukces. - Postaram się zrobić wszytko co możliwe, by nasze dziewczyny w przyszłym sezonie grały w czołówce serii B I ligi - mówi prezes sekcji, Marek Urbaniak.

Siatkarki ŁKS Poczty Polskiej wywalczyły awans do serii B I ligi. Działacze bardzo spokojnie, bez wielkiej euforii, przyjęli ten sukces.

Razem ze sponsorami naszej drużyny bardzo cieszymy się z faktu, że po roku przerwy znów będziemy występować w I lidze – powiedział Marek Urbaniak, prezes sekcji siatkówki w ŁKS. – Awansem podnieśliśmy sobie jednak znacznie poprzeczkę. Jeżeli chcemy walczyć w czołówce serii B, musimy wzmocnić skład, a tego bez solidnego zaplecza fachowców i sponsorów zrobić się nie da.Czy drużyna otrzyma nagrodę za awans?

Dziś mogę powiedzieć, że tak. Mam zapewnioną kwotę obiecaną siatkarkom za wywalczenia miejsca w pierwszoligowym gronie.

Ile nowych zawodniczek trzeba pozyskać, by liczyć się w serii B?

Myślimy o pozyskaniu czterech siatkarek.

Jedną z nich ma być wychowanka ŁKS Kinga Baran?

Z Kingą jesteśmy w stałym kontakcie. Rozmawiamy też z innymi byłymi zawodniczkami ŁKS, między innymi z Magdaleną Saad, która gra obecnie w Dalinie Myślenice i Magdą Kwaśniewicz, występującą w Skrze Bełchatów.

Przed panem stoi zatem trudne zadanie budowy zespołu na miarę serii B.

Nie załamałem się po spadku do II ligi, teraz też nie zamierzam narzekać. Postaram się zrobić wszystko co możliwe, by nasze dziewczyny w przyszłym sezonie grały w czołówce serii B I ligi. Miło byłoby nawiązać do dawnych sukcesów łódzkiej siatkówki, od których upływa coraz więcej czasu.

źródło: Express Ilustrowany

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-03-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved