Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Pamapol AZS Częstochowa pokonał w sparingu AZS Nysa

Pamapol AZS Częstochowa pokonał w sparingu AZS Nysa

Siatkarze Pamapolu AZS w środę rano mieli trening w siłowni, a po obiedzie rozegrali pięć sparingowych setów z AZS Nysa. Trener Skorek próbował różnych ustawień. Na parkiecie pojawili się prawie wszyscy zawodnicy.

Siatkarze Pamapolu AZS w środę rano mieli trening w siłowni, a po obiedzie rozegrali pięć sparingowych setów z AZS Nysa.

Częstochowianie na najbliższy mecz muszą czekać do 1 kwietnia. Wówczas przyjdzie im się zmierzyć w Sosnowcu z Polską Energią w trzecim spotkaniu play-off. Trenerzy Pamapolu – Edward Skorek – i AZS Nysa – Maciej Jarosz – postanowili, że drużyny spotkają się w punktowym treningu. 4:1 wygrali gospodarze. W pierwszym secie zdecydowanie, bo do 17, górą byli siatkarze z Opolszczyzny, którzy wystąpili w najsilniejszym składzie. Trener Skorek próbował różnych ustawień. Na parkiecie pojawili się właściwie wszyscy zawodnicy poza Grzegorzem Szymańskim, który z boku przypatrywał się poczynaniom kolegów.Musieliśmy sobie jakoś zagospodarować tę długą przerwę – tłumaczył trener AZS Częstochowa. – Przede wszystkim chciałem, aby jak najwięcej zagrali Adrian Patucha, Andrzej Szewiński, Michał Żuk i Marcin Kocik. Bartek Gawryszewski ma już za sobą trochę chwil w poważnych meczach. Chciałem również, aby Kuba Oczko powystawiał piłki chłopakom. Do pierwszego seta podeszliśmy trochę za luźno, można powiedzieć, że na stojąco. W poniedziałek sześciu zawodników było na konsultacji kadry, gdzie przez sześć godzin trenowali. Rano również mieliśmy „siłę”. To tłumaczy ich spowolnienie na parkiecie. Ale i tak byliśmy górą.

Pamapol AZS Częstochowa – AZS Nysa 4:1

(17:25, 25:19, 25:23, 25:17, 25:20)

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-03-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved