Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Turniej nocnej siatkówki plażowej w Burzeninie

Turniej nocnej siatkówki plażowej w Burzeninie

W dniu, a raczej w nocy, 26.05.2005 roku odbędzie się w Burzeninie (woj. łódzkie) III Ogólnopolski Turniej Siatkówki Plażowej "NOCĄ". Już teraz zainteresowani mogą zgłaszać chęć uczestnictwa w tym tradycyjnym turnieju.

Sezon halowy we wszystkich ligach centralnych wchodzi w decydującą fazę. Z niecierpliwością czekamy na ostateczne rozstrzygnięcia. Co bardziej niecierpliwi wybiegają myślami jeszcze dalej – do ciepłych nadmorskich piasków i rozgrywanych na nich meczy siatkówki plażowej.

Nie zapominajmy jednak, że coraz popularniejsza staje się „plażówka” z dala od nadmorskich piasków. Jeszcze jedna uwaga – czy gdzieś jest napisane, że w siatkówkę plażową można grać tylko w biały dzień? No właśnie…z różnych stron napływają już informacje o zbliżających się terminach turniejów „na piasku”.W dniu 26.05.2005 roku odbędzie się w Burzeninie (woj. łódzkie) III Ogólnopolski Turniej Siatkówki Plażowej „NOCĄ”. Zainteresowani już teraz mogą zgłaszać chęć uczestnictwa w tym tradycyjnym turnieju.

Zapisy przyjmuje główny organizator turnieju Aleksander Kowalski

tel. 0 692-845-652, lub e-mail – olekowal@poczta.onet.pl

do godziny 22:00 dnia 25.05.2005 roku, lub w dniu turnieju do godziny 13:30 na terenie OSiR w Stumianach k/Burzenina.

Turniej Siatkówki Plażowej „NOCĄ” ma już swoją ciekawą historię. I Ogólnopolski Turniej Siatkówki Plażowej „NOCĄ” w 2003 roku wygrała czołowa wtedy polska para siatkówki plażowej – Dariusz Parkitny i Rafał Matusiak. W drugim turnieju wzięły udział także zespoły kobiece. Rywalizację pań wygrała para reprezentująca Winiary Kalisz – A. Woźniakowska i M. Kuehen. Wśród mężczyzn wygrali A. Piotrkowski i T. Karbowicz, pokonując w finale parę D. Witczak i G. Klimek (III para mistrzostw Europy do lat 23).

źródło: siata1.republika.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-03-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved