Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Po bójce na treningu – będą kary dla zawodniczek Siarki

Po bójce na treningu – będą kary dla zawodniczek Siarki

Siatkarki Siarki, które pobiły się podczas treningu przed trzema tygodniami, zostaną ukarane - postanowił zarząd tarnobrzeskiego klubu. Siarka Tarnobrzeg mecze o 3. miejsce w II lidze oddała walkowerem.


Siatkarki Siarki, które pobiły się podczas treningu przed trzema tygodniami, zostaną ukarane – postanowił zarząd tarnobrzeskiego klubu. Siarka Tarnobrzeg mecze o 3. miejsce w II lidze oddała walkowerem.

Jaka to będzie kara na razie nie wiadomo. Możliwości są różne – od upomnienia po nawet dwuletnią dyskwalifikację. Decyzja zapadnie prawdopodobnie dzisiaj.Ewa Cięciel i Wiktoria Paterek, czołowe zawodniczki II-ligowej drużyny, nie wytrzymały napięcia przed decydującymi meczami rundy play-off z MOSiR-em Mysłowice. Podczas jednego z treningów, Cięciel rozpoczęła ostrą wymianę zdań z Paterek. Ta ostatnia, wolała jednak przejść do czynów, czego efektem był złamany palec Cięciel. Osłabiona drużyna przegrała trzy mecze z MOSiR-em i skończyły się marzenia o awansie do I ligi. Co ciekawe, jak się dowiedzieliśmy, scysja wcale nie miała podłoża sportowego. Poszło podobno o niewyjaśnione od kilku miesięcy zatargi spoza boiska.

W poniedziałek wieczorem zarząd Siarki spotkał się na specjalnym posiedzeniu. – Rozmawialiśmy z obydwoma siatkarkami i pewne rzeczy się wyjaśniły – relacjonuje Wacław Salamucha, prezes klubu. – Dla lepszego poznania sprawy zaprosimy jeszcze do rozmowy dwie inne zawodniczki i dopiero po tej rozmowie podejmiemy decyzję.

Prezes zapowiada karę, jednak o jej surowości się nie wypowiada. Wolałby, aby o całej sprawie wszyscy jak najszybciej zapomnieli. – To bardzo źle świadczy o klubie – tłumaczy.

źródło: Dziennik Nowiny

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-03-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved