Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Sąd nie wyznaczył terminu rozprawy

Sąd nie wyznaczył terminu rozprawy

Kilka dni temu od jednego z wysoko postawionych działaczy Polskiego Związku Piłki Siatkowej usłyszeliśmy, że nowa ekipa liczy na szybkie działanie warszawskiego sądu, w którym ma się rozpocząć proces przeciw byłemu prezesowi PZPS, Januszowi Biesiadzie i dwóm innym członkom „historycznego" już zarządu.

Kilka dni temu od jednego z wysoko postawionych działaczy Polskiego Związku Piłki Siatkowej usłyszeliśmy, że nowa ekipa liczy na szybkie działanie warszawskiego sądu, w którym ma się rozpocząć proces przeciw byłemu prezesowi PZPS, Januszowi Biesiadzie i dwóm innym członkom „historycznego” już zarządu.

– Ustaliliśmy nawet swojego pełnomocnika, który będzie pilnował, aby ci ludzie zwrócili związkowi pieniądze, które zniknęły podczas kilkuletnich rządów – powiedział „Sportowi” ów działacz.Prokurator już w 2003 roku przekazał do sądu akt oskarżenia, w którym zarzuca przywłaszczenie mienia, fałszowanie dokumentów i nierzetelne prowadzenie rachunków siatkarskiej centrali. Wczoraj „Sport” dowiedział się, że kilkanaście miesięcy to za krótki okres czasu, aby rozpocząć proces. – Jeszcze nie wyznaczono pierwszego terminu rozprawy. I nie wiadomo, kiedy to nastąpi – mozna było usłyszeć w sądzie.

Janusz Biesiada – na razie – może czuć się bezpiecznie, a nowa ekipa w PZPS gorączkowo musi szukać pieniędzy, aby spłacić długi (m. in. wobec siatkarek).

źródło: de.sports.yahoo.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-03-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved