Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Kardas: Chcemy pokazać jak najlepszą siatkówkę

Kardas: Chcemy pokazać jak najlepszą siatkówkę

Zdaniem wielu fachowców ostatnia kolejka fazy zasadniczej Polskiej Ligi Siatkówki nie wprowadzi istotnych zmian w tabeli. Na pewno siódme miejsce zajmie KP Polska Energia Sosnowiec, a ósme Resovia Rzeszów. Oto co na ten temat sądzi trener Polskiej Energii Sosnowiec - Marian Kardas.

Zdaniem wielu fachowców ostatnia kolejka fazy zasadniczej Polskiej Ligi Siatkówki nie wprowadzi istotnych zmian w tabeli. Na pewno siódme miejsce zajmie KP Polska Energia Sosnowiec, a ósme Resovia Rzeszów. Oba zespoły spotkają się w sobotę w hali na Podpromiu. Sosnowiczanie mają kolejne osłabienia…

Na mecz nie pojadą Rafał Cimochowski, Bartłomiej Flak i Bartosz Soroka – powiedział trener KP Polskiej Energii Sosnowiec, Marian Kardas.Zawodnicy skarżą się na różnego rodzaju dolegliwości. Dołączy do nas natomiast Zbigniew Bartman, który obecnie gra w mistrzostwach Polski juniorów w Częstochowie.Jak podkreślił Marian Kardas, jego zespół będzie chciał pokazać rzeszowskiej publiczności jak najlepszą siatkówkę. – Gospodarze na pewno będą bardzo chcieli wygrać pierwszy raz u siebie w rundzie zasadniczej – powiedział trener Polskiej Energii. – Będzie to też dla nas dobry sparing przed play offami. Myślę, że dobrej siatkówki nie zabraknie.

Na pytanie czy w play-off sosnowiczanie czynią już przymiarki do meczu z Pamapolem, Marian Kardas odpowiedział, że niczego nie można być pewnym.

Nie wierzyłem, że Pamapol pozwoli wydrzeć sobie prowadzenie – powiedział trener Kardas. – Po dwóch setach meczu w Kędzierzynie mało kto chyba zakładał porażkę gości. Z ferowaniem wyroków poczekajmy więc do soboty. Mostostal zdobył sporo punktów na zespołach czołowej czwórki.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-03-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved