Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > CEV nie podjęła decyzji

CEV nie podjęła decyzji

Podczas ostatniego meczu siatkarskiej Ligi Mistrzów w katowickim „Spodku" (Jastrzębski Węgiel - Noliko Maaseik) doszło do nieprzyjemnego incydentu. Jeden z kibiców rzucił na parkiet telefon komórkowy. Okazuje się, że kilka tygodni po tym spotkaniu nie ma decyzji CEV w tej sprawie...

Jak zapewne wszyscy pamiętają, podczas ostatniego meczu siatkarskiej Ligi Mistrzów w katowickim „Spodku” (Jastrzębski Węgiel – Noliko Maaseik) doszło do nieprzyjemnego incydentu. Jeden z kibiców rzucił na parkiet telefon komórkowy.

Na całe szczęście nikomu nic się nie stało, choć nietrudno sobie wyobrazić, jakie byłyby konsekwencje, gdyby aparat w kogoś trafił.Wszyscy z niecierpliwością czekali na karę jaką Europejska Konfederacja Siatkówki (CEV) nałoży na aktualnego mistrza Polski. Okazuje się jednak, że kilka tygodni po tym spotkaniu nie ma decyzji – Nie otrzymaliśmy żadnego pisma dotyczącego tego incydentu – powiedział nam wczoraj dyrektor Jastrzębskiego Węgla, Zdzisław Grodecki</strong>. – Z wiadomych powodów nie dopytujemy się w europejskiej centrali czy zapadła już decyzja. Po co mamy się przypominać i niejako dopominać kary?

Być może wszystko wyjaśni się po turnieju Final Four LM, gdy CEV podsumuje sezon 2004/05. – Jeżeli wówczas zostanie na nas nałożona kara finansowa, to oczywiście będziemy chcieli, aby koszty poniósł kibic, który rzucił w „Spodku” telefonem komórkowym – zapowiedział Grodecki.

Sprawca incydentu został zidentyfikowany, ale na razie nie można mu niczego zarzucić, bowiem „nie spowodował uszczerbku na zdrowiu”.

źródło: de.sports.yahoo.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-03-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved