Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet: AZS AWF II Poznań i Sokół Mogilno na remis

II liga kobiet: AZS AWF II Poznań i Sokół Mogilno na remis

Siatkarki Sokoła Mogilno remisują z AZS AWF II Poznań 2:2 po czterech meczach walki w fazie play-off o miejsca 5-8 w II lidze. Mogileńskiego zespołu od tygodnia nie prowadzi już Maciej Adamski, który zrezygnował z tej funkcji.

Siatkarki Sokoła Mogilno remisują z AZS AWF II Poznań 2:2 po czterech meczach walki w fazie play-off o miejsca 5-8 w II lidze. Mogileńskiego zespołu od tygodnia nie prowadzi już Maciej Adamski, który zrezygnował z tej funkcji.

Jest to dowód mojej desperacji. Nie chodzi o moją osobę, lecz o przyszłość mogileńskiej siatkówki, która w tych dniach się rozstrzyga. Nie uciekam jak „szczur z tonącego okrętu”. Nadal będę przy drużynie – komentuje swoją decyzję były trener.Zespół do końca sezonu poprowadzi Sława Długokęcka, która doskonale zna wszystkie zawodniczki, gdyż przez kilka lat była asystentką Adamskiego. Trenerka ta doprowadziła w ubiegłym roku siatkarki z miejscowego gimnazjum do trzeciego miejsca w Polsce.

W piątek sokolanki jedynie w drugim secie pokazały się z dobrej strony. W pozostałych partiach lepsze były siatkarki z Poznania. W sobotę zawodniczki z Mogilna zagrały już świetnie. Tworzyły zgrany zespół. Znakomicie broniły i skutecznie atakowały.

W bardzo ważnym pojedynku, dziewczęta pokazały, że drzemią w nich spore możliwości. Gdy miały już „nóż na gardle”, potrafiły się zmobilizować i odnieść zwycięstwo. Doprowadziły do stanu 2:2 i do piątego meczu. Prawdziwą liderką na parkiecie była doświadczona Eliza Poray-Rożańska – powiedział Jan Leszek Adamski, prezes Sokoła.

Play-off o miejsca 5-8 w II lidze siatkarek, grupa 1:

AZS AWF II Poznań – Sokół Mogilno 3:1 (25:21, 10:25, 25:21, 25:21)

AZS AWF II Poznań – Sokół Mogilno 1:3 (20:25, 25:18, 25:27, 16:25)

Stan rywalizacji: 2:2

Decydujący o rywalizacji mecz odbędzie się w środę, 23. lutego o godz. 17:00 w Mogilnie.

Zobacz również:

II liga kobiet, grupa 1 – rywalizacja play-off

źródło: Gazeta Pomorska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-02-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved