Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Lozano wstrzymał się od ocen

Lozano wstrzymał się od ocen

Obecny na sobotnim meczu PLS w Olsztynie, nowy trener kadry narodowej polskich siatkarzy Argentyńczyk Raul Lozano wstrzymuje się na razie z publicznym ocenianiem zawodników aspirujących do 22-osobowego składu na Ligę Światową.


Nowy trener kadry narodowej polskich siatkarzy Argentyńczyk Raul Lozano wstrzymuje się na razie z publicznym ocenianiem zawodników aspirujących do 22-osobowego składu na Ligę Światową.

Lozano oglądał w sobotę w Olsztynie mecz na szczycie Polskiej Ligi Siatkówki między Skrą Bełchatów, a miejscowym PZU AZS.Po zwycięskim (3:1) dla PZU AZS spotkaniu, Lozano pytany przez o ocenę występujących zawodników dyplomatycznie odpowiedział, że obraz meczu zmieniło wprowadzenie gracza olsztynian Niemca Marka Siebecka. Dla siebie szkoleniowiec postanowił zatrzymać oceny, jakie w hali „Urania” wystawił Polakom.

O imiona wyróżniających się zawodników proszę pytać trenerów Mazura (Ireneusz – Skra) i Rysia (Grzegorz – PZU AZS). Mam swoje typy ale do pewnego momentu będziecie jeszcze musieli państwo na nie poczekać – zaznaczył nowy selekcjoner kadry.

Być może w jego kadrze znajdą się Paweł Zagumny i Paweł Papke, o których media donosiły, że zamierzają odpocząć od reprezentacji. Papke został uznany w niedzielę najlepszym zawodnikiem spotkania i jego notowania u Lozano bardzo poważnie wzrosły.

Obaj zawodnicy zadeklarowali, że nie wykluczają gry w kadrze. Swoją decyzję uzależniają jednak w dużej mierze od rozmów z argentyńskim trenerem.

Lozano nie chciał również komentować sposobu prowadzenia zespołu przez Grzegorza Rysia, który jest jednym z trzech kandydatów Polskiego Związku Piłki Siatkowej na drugiego trenera kadry. Na skompletowanie szerokiego składu na LŚ Argentyńczyk ma czas do 18 lutego.

źródło: interia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-02-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved