Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Trenerzy o meczu w Bełchatowie

Trenerzy o meczu w Bełchatowie

W niedzielę w Bełchatowie Skra pokonała Jastrzębski Węgiel. Po meczu obaj trenerzy analizowali spotkanie i grę swoich zespołów. Poniżej trenerski dwugłos...

W niedzielę w Bełchatowie Skra pokonała Jastrzębski Węgiel. Po meczu obaj trenerzy analizowali spotkanie i grę swoich zespołów. Poniżej trenerski dwugłos.

Igor Prielożny, trener Jastrzębskiego Węgla:Myślę, że był to lepszy mecz niż ten, który rozegraliśmy w Jastrzębiu. W pierwszych trzech setach oba zespoły popełniły minimum własnych błędów. My popełniliśmy więcej błędów na zagrywce. Jestem jednak zadowolony, że mimo przegrania dwóch pierwszych setów, moi podopieczni nie poddali się i wygrali trzecią partię. Chłopcy po raz kolejny dzielnie walczyli, w tej parti jednak to my byliśmy bardziej skupieni, co zaowocowało wygraną. Przeciwnik postawił nam bardzo wyskokie wymagania, którym dzisiaj po prostu nie byliśmy wstanie sprostać.

Ireneusz Mazur, trener Skry Bełchatów:

Spotkały się dwa zespoły o bardzo wyrównanym poziomie. Z dużym szacunkiem podeszliśmy do rywala, przygotowując się o tego spotkania bardzo starannie. Napotkaliśmy ze strony Jastrzębia spodziewany opór. Trzy początkowe sety praktycznie pozbawione były błędów. Obydwa zespoły grały bardzo równo. Myśmy mieli w końcówkach dwóch pierwszych setów więcej szczęścia, realizowaliśmy z większym szczęściem założenia taktyczne. W trzecim secie nie utrzymaliśmy przyjęcia zagrywki, co skwapliwie wykorzystali zawodnicy Jastrzębia. W czwartym secie mój zespół zagrał swobodniej, być może pod wpływem świetnej serii zagrywek Mariusza Wlazłego.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-02-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved