Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Spotkanie Lozano z Prielożnym i Mazurem

Spotkanie Lozano z Prielożnym i Mazurem

Nowy trener reprezentacji Polski siatkarzy, Raul Lozano spotkał się w niedzielę w Bełchatowie ze szkoleniowcami - Skry Ireneuszem Mazurem i Jastrzębskiego Węgla Igorem Prielożnym. Lozano pytał trenerów m.in. o ich propozycje powołań zawodników do reprezentacji.

Nowy trener reprezentacji Polski siatkarzy, Raul Lozano spotkał się w niedzielę w Bełchatowie ze szkoleniowcami – Skry Ireneuszem Mazurem i Jastrzębskiego Węgla Igorem Prielożnym. Lozano pytał trenerów m.in. o ich propozycje powołań zawodników do reprezentacji.– Poleciłem kilku graczy trenerowi Lozano, ale nie chciałbym mówić kogo. Cieszę się jednak, że ci gracze, o których mówiłem, byli najlepszymi zawodnikami w meczu ze Skrą – powiedział trener Jastrzębskiego Węgla Igor Prielożny, który z Lozano spotkał się w niedzielę rano w hotelu w Bełchatowie.

Dopiero po meczu Lozano, któremu w Bełchatowie towarzyszyli m.in. Waldemar Wspaniały, Piotr Boruch i Witold Roman z Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz jego menadżer Claudio Galli, spotkał się z trenerem Mazurem. – Trener sam występował z propozycją odbycia takich spotkań. To dobrze, że chce blisko współpracować z szkoleniowcami czołowych polskich drużyn – powiedział Mazur.

Raul Lozano zapowiedział, że chce zbudować reprezentację przede wszystkim z zawodników czterech najlepszych polskich klubów – Pamapolu AZS Częstochowa, Skry Bełchatów, Jastrzębskiego Węgla i PZU AZS Olsztyn. – Na pewno nie będę prosił zawodników, którzy chcą zrezygnować w gry w reprezentacji, by zmienili zdanie. Mnie zależy na siatkarzach, którzy na sto procent oddadzą się reprezentacji – powiedział Lozano.

Z wcześniejszych zapowiedzi niektórych reprezentantów wynika, że z występów w reprezentacji zrezygnować chcą m.in. Paweł Zagumny, Paweł Papke (obaj PZU AZS) oraz Robert Szczerbaniuk (Skra).

W niedzielę wieczorem Lozano wyjechał do Warszawy, gdzie w poniedziałek ma podpisać kontrakt z PZPS oraz wziąć udział w konferencji prasowej.

źródło: interia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-02-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved