Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Siatkarki Strefy szóste w Krzeszowicach

Kobieca drużyna Strefy Siatkówki uczestniczyła w ubiegły weekend w Otwartym Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet Drużyn Niezrzeszonych w Krzeszowicach. Dziewczyny kończąc grę w czwórkę, zajęły w zawodach szóste miejsce.

Atmosfera turnieju była, jak to zresztą zwykle bywa, rewelacyjna. Po małych perturbacjach personalnych do Krzeszowic zespół dotarł w 5cio-osobowym składzie. Niestety pomimo prób nawiązania wyrównanej walki z drużyną Apollo Kraków, już w pierwszy meczu widać było zdecydowany brak 6 zawodniczki. Dziewczyny uległy 0:2, tracąc w tym meczu bardzo dużo cennej energii i sił, co zresztą z każdym kolejnym spotkaniem coraz bardziej dawało się we znaki.

Kolejny mecz rozegrałyśmy z miejscowa drużyna Krzeszowic – zabrakło im odrobinkę szczęścia. Przegrały 1:2, ale chyba było warto sprawić przeciwniczkom po raz pierwszy taki prezent w postaci wygranej z nami. Krzeszowianki cieszyły się ogromnie.Ostatni mecz w grupie grałyśmy z drużyną Kontra Kraków. Pokonałyśmy dziewczyny 2:0, kończąc we 4rkę, nasza jedyna środkowa nie dala już rady grac z powodu zatrucia, które zresztą męczyło ja przez cały turniej. Mimo wszystko była dzielna, bo dala rade zagrać w poprzednich meczach pomimo cery koloru papieru.

Mecz o 5 miejsce odbył się pomiędzy nami i drużyną Kielc. Niestety grając we 4rkę po raz drugi zabrakło nam odrobiny szczęścia i więcej niż odrobiny sił, żeby w okrojonym składzie wybrać wszystkie piłki z tak wielkiego boiska. Mecz przegrałyśmy 1:2.

Czwarte miejsce w turnieju zajęły gospodynie, czyli: Krzeszowice, którym bardzo dziękujemy za zaproszenie. Trzecie miejsce: UKS Kraków. Pierwsze i drugie miejsce: Apollo Kraków i Andrychów – niestety nie wiemy, kto wygrał, bo w trakcie pierwszego seta wyruszyłyśmy w drogę powrotna. Chciałam bardzo serdecznie podziękować wszystkim kibicom, którzy szczególnie w ostatnich meczach wspierali nas i mobilizowali do wykrzesania resztek sił i energii.

Skład Strefy:

Luiza

Basia

Bogusia

Edek

Monika

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
nasze drużyny

Więcej artykułów z dnia :
2005-01-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved